Strona główna
|
Mapa serwisu
|
English version
SEZON 2007
SEZON 2008
SEZON 2009
SEZON 2010
SEZON 2011
SEZON 2012
SEZON 2013
Mapa serwisu
SEZON 2007
AKTUALNOŚCI ODDZIAŁU
-
Odjazdy Kabiny
-
Lot dalekodystansowy
-
Lot Ogólnopolski św. Dominika
SKŁAD ZARZĄDU
-
KOMISJA DYSCYPLINARNA
-
KOMISJA REWIZYJNA
WYNIKI 2007
-
WYNIKI 2007
-
lot nr 1 Kępno
-
lot nr 2 Ostrów Wielkopolski
-
Lot nr 3 Leszno
-
Lot nr 4 Lubsko
-
Lot nr 5 Goleniów
-
Lot nr 6 Perleberg
-
Lot nr 7 Lubsko II
-
Lot nr 8 Perleberg II
-
Lot nr 9 -------------------
-
Lot nr 10 Goleniów II
-
Lot nr 11 Perleberg III
-
Lot nr 12 Perleberg IV
-
Lot nr 13 Lubsko III
-
Lot nr 14 Niebull
-
Lot nr 15 Leszno II
-
Lot nr 16 Perleberg V
-
Lot nr 1 Kępno -Młode
-
Lot nr 2 Ostrów Wlk -Młode
-
Lot nr 3 Jarocin -Młode
-
Lot nr 4 Środa -Młode
-
Lot nr 5 Poznań -Młode
HISTORIA ODDZIAŁU
-
Nasz Patron
PLAN LOTÓW
-
Plan lotów gołębi starych 2007
-
Plan lotów gołębi młodych 2007
GALERIA
KONTAKT
WYNIKI REJON
-
Lot Rejonowy nr 12 Lubsko
-
Klasyfikacja końcowa
WYSTAWY
-
Wystawa ogólnopolska
-
Wystawa okręgowa
-
Wystawa oddziałowa
WYNIKI OKRĘG-ŚLĄSK POŁUDNIE
SEZON 2008
AKTUALNOŚCI
-
Plan lotów 2008
-
Zasady rozgrywania mistrzostw 2008
-
KOMUNIKATY
-
OTWARCIE ZEGARÓW
ODJAZDY KABINY 2008
-
Lot nr 1 Kluczbork
-
Lot nr 2 Ostrów Wielkopolski
-
Lot nr 3 Środa Wlk
-
Lot nr 4 Szamotuły
-
Lot nr 5 Goleniów
-
Lot nr 6 Perleberg
-
Lot nr 7 Helmstedt
-
Lot nr 8 Piła
-
Lot nr 9 Lubsko
-
Lot nr 10 Aachen
-
Lot nr 11 Helmstedt II
-
Lot nr 12 Perleberg II
-
Lot nr 13 Lubsko II
-
Lot nr 14 Środa Wlk
-
Lot nr 15 Aachen II
-
Lot nr 1 Brzeg- Młode
-
Lot nr 2 Wrocław - Młode
-
Lot nr 3 Lubin-Młode
-
Lot nr 4 Głogów- Młode
-
Lot nr 5 Lubsko-Młode
WYNIKI ODDZIAŁ 2008
-
Lot nr 1 Kluczbork
-
lot nr 2 Ostrów Wielkopolski
-
Lot nr 3 Środa Wlk
-
Lot nr 4 Szamotuły
-
Lot nr 5 Goleniów
-
Lot nr 6 Perleberg
-
Lot nr 7 Helmstedt
-
Lot nr 8 Piła
-
Lot nr 9 Lubsko
-
Lot nr 10 Aachen
-
Lot nr 11 Helmstedt II
-
Lot nr 12 Perleberg II
-
Lot nr 13 Lubsko II
-
Lot nr 14 Środa Wlk Tabela Końcowa
-
Lot nr 15 Aachen II
-
WYNIKI GOŁĘBI MŁODYCH
-
Lot nr 1 Brzeg- Młode
-
Lot nr 2 Wrocław - Młode
-
Lot nr 3 Lubin-Młode
-
Lot nr 4 Głogów- Młode
-
Lot nr 5 Lubsko-Młode
WYNIKI REJON 2008
-
Lot nr 6 Perleberg
-
Lot nr 7 Helmstedt
-
Lot nr 8 Piła
-
Lot nr 9 Lubsko
-
Lot nr 10 Aachenn
-
Lot nr 11 Helmstedt II
-
Lot nr 12 Perleberg II
-
Lot nr 13 Lubsko II
-
Lot nr 14 Środa Wlk
-
Lot nr 15 Aachen II- Tabele Końcowe
WYNIKI OKRĘG-ŚLĄSK POŁUDNIE
-
Lot nr 1 Goleniów
-
Lot nr 2 Perleberg
-
Lot nr 3 Helmstetd
-
Lot nr 4 Piła
-
Lot nr 5 Aachen
-
Lot nr 6 Helmsted
-
Lot nr 7 Perleberg
-
Lot nr 8 Aachen
WYSTAWY 2008
Wystawa ogólnopolska
Wystawa okręgowa
SEZON 2009
AKTUALNOŚCI ODDZIAŁU
-
REJON
-
Zasady rozgrywania mistrzostw 2009
-
KOMUNIKATY
PLAN LOTÓW
-
PLAN LOTÓW
ODJAZDY KABINY
-
OTWARCIE ZEGARÓW
WYNIKI ODDZIAŁ 2009
-
Lot nr 1 Kluczbork
-
Lot nr 2 Kępno
-
Lot nr 3 Jarocin
-
Lot nr 4 Oborniki Wlk
-
Lot nr 5 Piła
-
Lot nr 6 Świnoujście
-
Lot nr 7 Krosno Odrzańskie
-
Lot nr 8 Shoeningen
-
Lot nr 9 Krosno Odrzańskie
-
Lot nr 10 Shoeningen
-
Lot nr 11 Szczecinek
-
Lot nr 12 Bremen
-
Lot nr 13 Świnoujście
-
Lot nr 14 Bremen
-
WYNIKI GOŁĘBI MŁODYCH
-
Lot nr 1 Kluczbork
-
Lot nr 2 Kępno
-
lot nr 3 Ostrów Wlk
-
Lot nr 4 Środa Wlk
-
Lot nr 5 Poznań
-
Lot nr 6 Gorzów
-
kategorie 2009
-
wpisz nazwę
WYNIKI OKRĘG-ŚLĄSK POŁUDNIE
-
Lot Piła
-
Lot Świnoujście
-
Lot nr 3 Shoeningen
-
Lot nr 4 Schoeningen
-
Lot nr 5 Bremen
-
Lot nr 6 Bremen
WYNIKI REGION
-
Lot nr 1 Shoeningen
-
Klasyfikacja końcowa
WYSTAWY 2009
-
Wystawa okręgowa
-
Wystawa ogólnokrajowa
POGODA
-
POGODA zumi
27.06.2009r. SCHOENINGEN
-
Linki - zagubione gołębie
-
Film - link
GALERIA
SEZON 2010
AKTUALNOŚCI ODDZIAŁU
-
Zasady rozgrywania mistrzostw w 2010
KOMUNIKATY
-
KRONIKA
-
Otwarcie zegarów
PLAN LOTÓW
ODJAZDY KABINY
-
Lot próbny Kępno i Ostrów
WYNIKI ODDZIAŁ 2010
-
Lot odwołany
-
lot nr 1 Kępno
-
Lot nr 2 Sroda Wlk
-
Lot nr 3 Piła-Ostrów WLK
-
Lot nr 4 Rzepin
-
Lot nr 5 Swinoujście
-
Lot nr 6 Rzepin
-
Lot nr 8 Bremen
-
Lot nr 8 Zielona Góra
-
Lot nr 9 Rzepin III
-
Lot nr 10 Ostenda
-
Lot nr 11 Świnoujście
-
Lot nr 12 Rzepin IV
-
Lot nr 13 Bremen
-
Lot nr 14 Swinoujscie
-
WYNIKI GOŁĘBI MŁODYCH
-
Lot nr 1 Kluczbork
-
Lot nr 2 Kępno
-
Lot nr 3 Ostrów Wlk
-
Lot nr 4 Leszno
-
Lot nr 5 Zielona Góra
-
Lot okręgowy - Piła
WYNIKI OKRĘG-ŚLĄSK POŁUDNIE
-
Lot nr 1 Rzepin
-
lot nr 2 Świnoujście
-
Lot nr 3 Rzepin
-
Lot nr 4 Bremen
-
lot nr5 OSTENDE
-
Lot nr 6 Swinoujscie
-
Lot nr 7 Rzepin
-
Klasyfikacja końcowa po 10 lotach
WYNIKI REGION
WYSTAWY
POGODA
GALERIA
CIEKAWOSTKI
-
choroby zwierzęce
-
obrączki z całego świata
-
udany lot artykuł
-
gołebniki - foto album
Film - link
KRONIKA
SEZON 2011
Skład Zarządu 2011-2014
Aktualności
-
Regulamin mistrzostwo oddziału
-
Pozostałe regulaminy
-
Zebranie
Komunikaty
Plan Lotów 2011
POGODA
-
wpisz nazwę
WYNIKI ODDZIAŁ 2011
-
Lot nr 1 Oleśnica
-
Lot nr 2 Rawicz
-
Lot nr 3 Nowa Sol
-
Lot nr 4 Rzepin
-
Lot nr 5 Anklam
-
Lot nr 6 Międzyrzecz
-
Lot nr 7 Anklam
-
Lot nr 8 Anklam
-
Lot nr 9 Rzepin
-
Lot nr 10 Hamm
-
Lot nr 11 Skwierzyna
-
Lot nr 12 Bremen
-
Lot nr 13 Rzepin
-
Lot nr 14 Munster Telge
-
WYNIKI GOŁĘBI MŁODYCH
-
Lot nr 1 Kluczbork
-
Lot nr 2 Kępno
-
Lot nr 3 Ostrów Wlk
-
Lot nr 4 Środa Wlk
-
Lot nr 5 Poznań
-
Lot nr 6 Chodzież
GALERIA
-
zakończenie sezonu
-
wystawa 2011
CIEKAWOSTKI
-
Gołąb grzywacz
-
Artykuł - gołąb sportowy
ODJAZD KABINY
WYNIKI OKRĘG ŚLĄSK-POŁUDNIE
-
lot okręgowy Chodzież
WYSTAWY
-
Wystawa ogólnopolska
WYNIKI REGION
SEZON 2012
AKTUALNOŚCI
-
zasady rozgrywania mistrzostwa w 2012r.
-
ODDZIAŁOWE KOMISJE OKL i OKZ
-
Otwarcie zegarów
-
Lot próbny gołębi starych
-
Harmonogram prac
-
Aktualności punktu wkładań sekcji nr 1 ,3,4
-
Obsługa kabiny w 2012r.
-
WYJAZD KABINY
-
START GOŁĘBI DO LOTU
KOMUNIKATY
-
Komunikat nr 1/2012
PLAN LOTÓW
WYNIKI ODDZIAŁ
WYNIKI OKRĘG-REGION
WYSTAWY
-
wystawa ogólnopolska
GALERIA
Ciekawostki
-
Ciekawe strony
SEZON 2013
Aktualności Oddziału
-
Komunikaty
-
Zasady rozgrywania mistrzostw w 2013r.
-
Wyjazd Kabiny i start gołębi do lotu
-
TERMINY
-
OPŁATY - 2013r.
-
OKL i OKZ na 2013r.
-
Szczepienia ochronne
-
HARMONOGRAM PRAC
Plan Lotów
-
Lot nr 1 Oleśnica
-
PLAN LOTÓW GOŁEBI MŁODYCH
Wyniki Oddział
-
LOT NR 1 BRZEG
-
LOT NR 2 OLESNICA
-
LOT NR 3 RAWICZ
-
LOT NR 4 NOWA SOL
-
LOT NR 5 RZEPIN
-
Lot nr 6 RZEPIN
-
Lot nr 7 HELMSTEDT
-
LOT NR 8 SULINGEN I
-
LOT NR 9 CHODZIEŻ
-
LOT NR 10 DEMMIN
Wyniki Okręg
Galeria
Wystawy
Ciekawostki
www.pzhgpjastrzebie.prv.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL